Podstrony
menu      chipsy
menu      Etyka zawodowa żołnierza zawodowego Wojska Polskiego
menu      Etyka Polityka personalna w firmie
menu      Etyka i podstawy zawodowe sciaga
menu      Etyka Kodeksu prcy w Banku
 • bardzo dziwny problem unable to connec
 • prezydent;izraela;foto
 • tusz lexmark 3300
 • szkoB3a zarzB1dzania i marketingu w warszawie
 • skargi do wsa wzor
 • chipsy

  Temat: precz z Billem Gatesem
  precz z Billem Gatesem Microsoft wysyłał pocztą darmowe kopie drogiego wszakże pakietu biurowego Office pracownikom organów rządowych w USA, jak się jednak dowiedział serwis CNET News, przynajmniej dwie agencje federalne ostrzegły odbiorców przed ryzykiem naruszenia etyki zawodowej, nakazując odesłanie kopii. Od premiery Office 2003 firma z Redmond rozdała dziesiątki tysięcy darmowy kopii tego pakietu, głównie pracownikom największych korporacji. Tym razem działalność Microsoftu została rozszerzona o pracowników rządowych. Operacjom takim sprzeciwiły się Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Ministerstwo Obrony. Pentagon zareagował jeszcze gwałtowniej, wysyłając list do Billa Gatesa, w treści którego nie życzy sobie wysyłania darmowego oprogramowania pracownikom rządowym. Sprawa Microsoftu zbiega się w czasie z tendencją wyszukiwania przez organizacje rządowe opensource'owych alternatyw. Linux zwraca uwagę takich krajów, jak Wielka Brytania, Korea, Chiny, Indie, a także...
  Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,168,11310351,11310351,precz_z_Billem_Gatesem.html  Temat: Gdzie jest etyka lekarska pytają pacjenci?
  niego pobiera pensję tak jak każdy inny pracownik biurowy, robotnik itd. I ma prawo strajkować tak jak górnicy, kolejarze, nauczyciele, policjanci.. Lekarz pracuje i zarabia na swoje życie, a nie prowadzi ... etyka lekarska. Nie jeden raz widziałem człowieka reagującego na np. omdlenie innego człowieka, który podbiegał do omdlałego w miejscu publicznym ze słowami "jestem lekarzem" i udzielał mu pomocy. I w takim przypadku możemy rozmawiać o etyce. Ale ten sam lekarz ma też prawo do złożenia wypowiedzenia w przychodni, szpitalu w którym pracuje..
  Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,69,65215516,65215516,Gdzie_jest_etyka_lekarska_pytaja_pacjenci_.html


  Temat: Jak ominąć agencję nieruchomości..??
  ... etyki zawodowej. Właśnie po to jest licencja, abyś miał pewność, że korzystasz z usług pośrednika, który działa nie tylko legalnie, ale również wie co i jak zrobić, aby przeprowadzić jak należy...
  Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,106,66922899,66922899,Jak_ominac_agencje_nieruchomosci_.html


  Temat: Kursy sekreterskie/ asystenckie- coś dają???
  * Etyka zawodowa sekretarki/asystentki. 4. Sprawna komunikacja z klientem, współpracownikami i szefem * Rozwijanie precyzji w komunikacji. * Techniki poprawiające porozumiewanie się. * Bariery komunikacyjne i sposoby ich likwidowania. 5. Obsługa ... * Prowadzenie rozmowy telefonicznej wychodzącej. * Trudne sprawy i kłopoty telefoniczne. 7. Radzenie sobie ze stresem * Jakie są najczęstsze źródła stresu zawodowego. * Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. * ... zasady i rola w życiu zawodowym. 10. Prowadzenie korespondencji biurowej * Analiza korespondencji (m.in. termin odpowiedzi). * Klasyfikacja dokumentów - korespondencja poufna. * Zasady sporządzania pism.
  Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,30422,78985839,78985839,Kursy_sekreterskie_asystenckie_cos_daja_.html


  Design by flankerds.com